HamStet Home: Technika

kuk!  Technické záležitosti  kuk!

Přes naši upřímnou snahu udělat tyto stránky jednoduše čitelné i pro hůře vybavené návštěvníky, můžete narazit na technické problémy s jejich zobrazením. Prohlédněte si tuto stránku a pokud nenajdete odpověď, spojte se s námi. I za upozornění na chyby budeme vděčni.

Rozlišení a barevná hloubka obrazu

Grafika našich stránek je koncipována tak, aby vystačila už s rozlišením 800 x 600, ale podstatně výhodnější je větší rozlišení, především kvůli obrázkům. Optimální je šířka 1024 a více bodů, barevná hloubka highcolor (16 bitů) a vyšší.

Kompatibilita MSIE a další prohlížeče

Snažíme se o to, aby nejrozšířenější prohlížeče (tj. Microsoft Internet Explorer, Firefox a Chrome) zobrazovaly naše stránky zhruba stejně. Odlaďovány jsou ve Firefoxu, poté kontrolovány v MSIE, vždy v aktuálních verzích. Pokud něco v "menšinových" prohlížečích nefunguje, prosíme za prominutí. Podle přístupových statistik tvoří uživatelé FF a IE většinu téměř 98%, snad se na nás příznivci Opery a podobných nebudou moc zlobit.

Postupně přestavujeme celý web na technologii xhtml 1.0 a CSS2. Na některých hodně starých prohlížečích (MSIE 6.0 a starší, Netscape apod.) není CSS2 příliš podporováno a některé stránky se mohou zobrazit trochu "neuspořádaně", vždy by ale měly zůstat čitelné. Snažíme se dodržet validitu kódu, aby se zobrazením byly co nejmenší problémy.

Pro plnou funčnost doporučujeme prohlížet moderními programy: Firefox nebo Chrome v aktuální verzi, popř. MSIE 8.0 a vyšší.

Valid XHTML 1.0!

Scripty

Na našich stránkách je použito několik drobných "udělátek" v JavaScriptu. Pokud Váš prohlížeč scripty nepodporuje (nebo jsou zakázány), nic se neděje. Nebude fungovat pár drobných grafických efektů.

Váš prohlížeč nepodporuje (nebo má zákazán) JavaScript.

Aktuálně používáte:

Typ vašeho prohlížeče: CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Jméno a IP adresa vašeho počítače: ec2-3-236-46-172.compute-1.amazonaws.com / 3.236.46.172

Cookies a ostatní sledovací nástroje

Na našich stránkách používáme ke sledování návštěvnosti veřejnou službu NAVRCHOLU. Po zkušenostech s "přísně" nastavenými prohlížeči jsme se rozhodli omezit tuto službu na NOSCRIPT verzi, která nespouští ani Javascript, ani ActivX. Zanechává pouze neškodnou cookie.

NAVRCHOLU.cz

Od 10. ledna 2006 hostujeme na serveru WebDum.com

kam jsme se přesunuli od PIPNI.CZ. Placená služba WebDum dává větší záruku spolehlivosti, než častými výpadky trpící freeserver PIPNI. Zároveň celý web po kouskách přestavujeme. Prosím, berte provoz těchto stránek jako pokusný, mohou se vyskytnout různé chyby a problémy, Pokud nás na ně upozorníte, budeme rádi. Děkujeme za pochopení.

tady!  Vstupte - vítáme Vás na našich stránkách
Nahoru Nahoru